![Η Αναγκαιότητα του Παιχνιδιού στην Προσχολική Αγωγή: Σύγχρονες Προκλήσεις & Στρατηγικές Ενίσχυσης](https://paizontas.gr/wp-content/uploads/2021/02/131377854_3382688755177334_2882935502314048453_n-640x340.jpg)
Η Αναγκαιότητα του Παιχνιδιού στην Προσχολική Αγωγή: Σύγχρονες Προκλήσεις & Στρατηγικές Ενίσχυσης
- On 13/12/2020
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε για τρίτη φορά και αποκλειστικά διαδικτυακά το Γ’ Επιστημονικό Εκπαιδευτικό Σεμινάριο Εξειδίκευσης στην Προσχολική Αγωγή με τίτλο «Η Αναγκαιότητα του Παιχνιδιού στην Προσχολική Αγωγή: Σύγχρονες Προκλήσεις & Στρατηγικές Ενίσχυσης». To σεμινάριο διοργανωθηκε απο την Ελληνική Επιστημονική Εταιρία Προσχολικής Αγωγής και συμμετείχαν 140 παιδαγωγοία απο όλη την Ελλάδα.